Menü

Para Kazandıran Uygulamalar 2023

Telefonunuzdaki mobil uygulamalar aracılığıyla para kazanabilirsiniz. Ancak bu uygulamaları seçerken öncelikle ne kadar para kazanmak istediğinizi hedeflemelisiniz. USD mi, kripto para birimi mi yoksa gerçek para mı? Hedefleriniz ne olursa olsun para kazandıran uygulamaları buna göre seçmelisiniz. Çünkü internet üzerinden pek çok uygulama teklifi göreceksiniz. Bunların %90’ı size para kazandırmayacak. Özellikle anketleri doldurmak, reklamları izlemek, para iadesi, bağlantıları kısaltmak vb. Web siteleri sadece bir örnektir. Şimdi son 15 yıldır internetten para kazanan biri olarak İOS ve Android işletim sistemlerini kullanarak aslında para kazandıran uygulamaları listeleyelim.

Para kazandıracak mobil uygulamaların listesini yazmadan önce bir şeyi açıklığa kavuşturmak gerekiyor. Anket doldurarak, reklam izleyerek veya benzeri yöntemlerle para kazanmak neden para kazanmanıza yardımcı olmuyor? Öncelikle bu yöntemle para kazanabilmek için yabancı web siteleri ve uygulamalar üzerinden ticaret yapmanız gerekiyor. Bu tür başvurular, başvuru üzerinden işlem yaptığınız ülke nedeniyle üyeliğinizi kabul etmeyecektir. Üye olduğunuzu varsayarsak Paypal hesabınız olmadığı için para çekemezsiniz. Elbette bu durum kripto para ödemelerini kullanan siteler için geçerli değil.

Öncelikle listeleyeceğim uygulamaların birçoğu size tanıdık gelebilir. Önemli olan bu tanıdık uygulamaları kullanmak yerine nasıl para kazanılacağını bilmenizdir. Çünkü yurt içinde ve yurt dışında bu uygulamalar üzerinden para kazanan milyonlarca insan var. Yöntemi bildiğiniz sürece siz de bu milyonlarca insanın arasına katılabilirsiniz. Şimdi sizlerle para kazandırabilecek uygulamaların bir listesini paylaşalım.

Get Midas
FTX Borsası
Instagram İle Para Kazanma
Görev Yap Para Kazan
TikTok
Bionluk İle Para Kazanın
Pinterest
Twitter ile Para Kazanın
Dolap ile Ürün Satın
Letgo
Yandex Toloka
AirBNB ile Para Kazanmak
Foap
Gardrops
Artıway İle Para Kazanın
MoneyApp Cash & Rewards
Oyna Kazan
HADİ Bilgi Yarışması
Google Ödüllü Anketler
Swagbucks ile Para Kazanın
Telegram ile Para Kazanma
EasyShift
GigWalk
Ibotta
Rakuten
Youtube Para Kazanma
Twitch Para Kazanma
Udemy Para Kazanma
ESPN Fantasy Sport Para Kazanma
Trivians Para Kazanma
Mode Earn Para Kazanma
Mistplay Para Kazanma
Rewarded Play Para Kazanma
Getaround Para Kazanma
Honeygain Para Kazanma
Savvyconnect Para Kazanma
MobileXpression Para Kazanma
Tapestri Para Kazanma
Pogo Para Kazanma

Bunun gibi birçok daha mobil uygulama ve yöntem mevcut. Şimdilik konumuzun sonuna gelmiş bulunmaktayız. Sorularınız olursa yorumlarda buluşmak üzere. Uygulamalar hakkında geniş bilgiyi yorumlarda belirtirim.

Yorumlar 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.