Menü

Recep İvedik nasıl ortaya çıktı

Recep İvedik nasıl ortaya çıktı

tv şovlarındaki skeçlerdeki Recep İvedik karakterini sinemaya taşıyan şahan Gökbakar, bu karakterin nereden çıktığını anlattı.

şahan Gökbakar’ın Recep İvedik tiplemesi televizyonda yayınlandıktan sonra büyüok beğeni kazanmıştı. Gökbakar da bu karakterle ‘Kim 500 Bin İstemez’ isimli bir yarışma applicationı skeçi hazırlamış ve bu karakter izleyicilerden büyük ilgi görmüştü. Gökbakar, bu karakterin neden bu kadar çgood enough sevildiğini kendisinin de bilmediğini söyledi: "Ben onu daimi bir tipleme olsun diye yapmamıştım. tv8’de izleyenler vardır. İlk bir haber bülteninin içinde bir tane haberdi o. Son çadequate sevildi ve acayip tutuldu. Bana gelen mailler, sokakta karşılaştığım insanların bana söyledikleri falan… Sonra onu atv’de ‘Kim 500 Bin İstemezki’ olarak Konan Aşıok’la bir iletişime geçirdim. Her halde herkesin de Kenan (Işıok) ağabeye ‘indir elini’ diyesi varmış. Ben öyle bir skeç yapınca çadequate hoşuna gitti herkesin, Kenan (Işık) ağabey hariç. Kenan ağbi süper bir adam. O skeç yayınlandığı zaman beni aramıştı. ‘şahan beni sokakta gören herkes indir elini diyor. Ne yapacağım benim başıma böyle bir dert sardın diye’ dedi."

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.