Menü

Removable Drive Virüsü Silme

removable virüsü silme yöntemi Removable Drive virüsü silme,flash disk Removable Drive virüsü nasıl silinir,flash bellek virüsü silme,flash bellek Removable Drive virüsü bulaştı gibi sorulara hepbirlikte cevap bulacağız.
Son günlerin favori virüsü Removable Drive Virüsü ile karşınızdayım. Bu virüsten kurtulma yolunu size anlatacağım. İlk önce nasıl bir etki yaptığını anlatayım. Bilgisayara flash diskinizi taktığınızda flash diskinizi kısayol gibi gösteriyor içindeki dosyalarıda tek bir klasör altında toplayıp içinde kısayol olarak alıyor ve dosyalarınızı gizliyor.
Dosyalarınızın silindiğini sanıyorsunuz ama durum öyle değil. Konumuzun devamında bu virüsten nasıl kurtulacağınızı anlatacağım.

Bu sıkıntı geçenlerde benimde başıma geldi. Aşağıda anlatacağım yolla bundan kurtulmanız çok kolay.

Flash Disk ‘ e girdikden sonra – görünüm >> seçenekler >> görünüm kısmına gelin. Buradan gizli dosya ve klasörleri göster seçeneğine basın. Ardından korunan işletim sistemi dosyalarını gizle tikini kaldırın. Artık dosyalarınız görünebilir konum da dosyalarınızı bir yere kopyalayıp, flash diskinizi biçimlendirebilirsiniz.

Bu işlemi yaptıktan sonra flash disk bilgisayarınızda takılıyken http://www.tahaerakay.com/usb-fix-portable-indir bu adresten UsbFix programcığını indirin ve çalıştırın. Bilgisayarınızdaki ve flash diskinizdeki virüslerden kısa sürede kurtulduğunuzu göreceksiniz.

Yorumlar 9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.