Menü

Samsung Galaxy S3 Android 4.2.2 Güncellemesi

SamsungGalaxySIII Uzun zamandır merakla beklediğimiz Galaxy S3 için Android 4.2.2 güncellemesi nihayet I9300XXUFME7 kod numarası içe çıktı. Tabiki bu güncelleme Samsung’un fan sitesi görevini yürütün ve şirket kaynakları ile yakın ilişkiler içerisinde olan Sammobile, bir süre önce Twitter hesabı üzerinden, yenilenen TouchWiz Nature UX 2.zero çalışmalarının Android four.2.2 kaynak kodlarıyla uyumlu şekilde çalışması için bir süre daha check edilmesi gerektiğini duyurmuştu. Söz konusu gelişme de güncellemenin bir süre ertelendiği anlamına geliyordu.web page şimdilerde ise ultimate aşamasında ve yapım tarihi 21 mayıs olan I9300XXUFME7 kod numaralı yazılımı servis etti. Güncellemeyi Odin yardımcı uygulaması ile kurarak tecrübe eden kullanıcılar yazılımın oldukça stabil olduğu ve neredeyse hatasız olduğunu rapor ederken, dileyen kullanıcılar 912MB’lıokay yazılımı indirerek telefonlarında tecrübe edebilirler.Konumuzun devamında indirme linklerini ve video incelemeyi bulabilirsiniz.

Güncellemenin beraberinde birçok yeniliği getirdiğini görüyoruz. Kilit ekranda widget desteği (boyutlandırılabilir widget’ar), dalgalanma ve ışık olmak üzere iki farklı kilit açma fonksiyonu, Daydream ekran koruyucu, sürüş modu, harekete geçirici fonksiyonlar, yenilenen bildirim merkezi, Galaxy S4’te olduğu gibi sekmeli ayarlar menüsü ve yine Galaxy S4’te olduğu sesli kontroller, Galeride beyaz arka plan modu, yenilenen S-Voice ve sistem üzerinde yapılan stabilite çalışmaları.Resmi yazılımın dağıtıma ne zaman başlayacağı hususunda herhangi bir açıklama yapılmazken, güncellemenin yaz döneminde ülkemiz de dahil olmak üzere dünya genelinde sunulması bekleniyor.

I9300XXUFME7_I9300OXAFME7_OXA.zip download

Yüklemeyi yapabilmek için Odin download

no longer: Samsung tarafından sızdırılan en güncel jellybean firmware'dir. Fakat hala bazı sorunları olabilir yüklerken bunları gözönünde bulundurun.Rom ingilizce olarak gelmektedir Türkçe dili aktif hale getirmek için Cihazınızı Rootlayıp Marketten Language Enabler uygulamasını indirerek gizlenen dilleri açabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.