Menü

Samsung Galaxy S4 Özellikleri ve Görüntüsü

Samsung Galaxy S4 Özellikleri ve GörüntüsüÇıktı çıkacak geldi geliyor söylentileri süredursun galaxy s4 ün büyük bir merakla beklendiği aşikar.Özellikle s3 ve note2'nin başarısının ardından galaxys4 merakla bekleniyor.Telefonun internete sızdırılan resimlerine baktığımızda bu resmi içerden, Samsung’da çalışan birinin aktardığı belirtiliyor. Galaxy S4 ya da ne olursa yeni cihaz oldukça merak uyandıracak gibi görünüyor.Özellikleri ve diğer resmi için konumuzun devamına bakınız.

Resme ilk baktığınızda Samsung Galaxy S3’ün aynısı, Samsung da mı kendini tekrar etmeye başladı? Bir Apple vakası daha mı, gibi sorular gelebilir aklınıza. Ancak daha dikkatli baktığımızda, alt kısmında bir Home butonu olmayan bir telefon görüyoruz.

Home butonunun kaldırılmasının yanı sıra kenarlardaki boşluklar da daha azaltılarak köşeden köşeye ekran kaplanmış. Ayrıca daha ince bir görüntü veriyor olması Samsung’un kırılmaz ekran teknolojisiyle de bağdaşıyor.

Söylentileri sizlere aktaracak olursak, yeni telefonun 4.99 inç Super AMOLED Full HD ekran 1080×1920 ekran çözünürlüğü, 2 GHz Exynos 5450 işlemci, 2 GB RAM, sekiz çekirdekli işlemci, Android 4.2.1 işletim sistemi ve 13 MP kamera ile gelmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy S4 Özellikleri ve Görüntüsü

Sosyal Medya Paylaşım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.