Menü

Samsung Galaxy SIII Android 4.2.1 Güncellemesi

Büyük bir merakla beklediğimiz android four.2.1 versiyonu nihayet check sürümüyle karşımızda.Odin ile rahatlıkla yükleyebileceğiniz bu versiyonda birçok yenilik göze çarpıyor. Samsung Galaxy S3 için çıkmış bu android 4.2 sürümü her nekadar check sürümüde olsa kullanıcı yorumlarına baktığımızda sorunsuz ve stabil çalıştığı yönünde. Android four.2 sürümünü indirmek ve gelişmiş özelliklere bakmak için konumuzun devamına bakınız.

Android four.2.1 JOP40P kaynak kodları üzerine inşa edilen sızıntı romda, kilit ekranda oluşturulan dalga efekti, Android four.2.1 ile gelen yeni kilit ekran ve widget’lar, güncel haberlerin ve bazı kısa yolların yer aldığı ekran koruyucu görevi gören Daydream, sesli komut desteği ve son olarak Android four.2 ile kullanıcılara sunulan iki aşamalı bildirim paneli güncellemenin getirdiği yenilikler arasında sayılıyor.
Yükleme işlemi sonrası bilgileriniz silinecektir bu sebeple önemli bilgilerini yedeklemeyi unutmayın. Yine yükleme sonrasında restoration malesüsünden wipe seçeneklerini uygulamanız yararınıza olacaktır. Temiz bir kurulum olmasını sağlayacaktır. Son olarak ise imei klonlu telefonların oluşan şebek ve imei sorunları sebebiyle güncellemeyi yüklemeleri önerilmiyor.

Android four.2.1 download

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.