Menü

Sony Xperia Z Android 4.2.2 Güncellemesi

Xperia Z Android 4.2.2 güncellemesini okayısa süre önce duyuracağını belirten Sony firması yalaşıok 5 aydır sessizliğini korumakta ve telefonu kullanan kullanıcıları sabırsızlandırmakta. Ancak Şu an için hala take a look at aşamasında olduğu bildirilen güncelleme paketi forum.xda-developers geliştiricilerinden DooMLoRD tarafından ortaya çıkarıldı. Yalnız Bootloader kilidi açıok telefonlara yüklenilebilen yazımı dilerseniz sizlerde buradan indirerek resmi güncelleme öncesi Xperia Z telefonunuzda tecrübe edebilirsiniz.

Android 4.2.2 ile daha şeffaf bir arayüz benimsediği görülen Sony, telefonun ekranında yer alan dokunmatik tuşların temasını, bunun yanı sıra üst bölümde saat, batarya ve sinyal bölümü ikonlarının bulunduğu bölümü de şeffaf hale getiriyor. Kilit ekrana widget desteği, Daydream, hızlı ayarlar malesüsü ve twin shock PS3 kontrol birimi desteği güncellemenin getirdiği diğer yenilikler arasında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.