Menü

Steve Jobs Yeni Filmi ve Yaşanan Komiklik

steve-jobs-movie Steve Jobs hepimizin bildiği gibi teknolojinin dahi çocuğu. Apple firmasını zirveye taşıyan ve teknolojik manada yenilikleri getiren isim. Bunu bilmeyeniniz yoktur herhalde. Daha önce filmi yapılan Steve Jobs birkez daha beyaz perdeye taşındı. 11 Aralık 2015 tarihinde vizyona giren film henüz istenilen gişe rakamlarına ulaşmış gibide görünmüyor gibi. Sonradan açılan arap atı gibi önümüzdeki gündelrde adından söz ettirecek ve daha çok kişi tarafından izlenecektir. Başrolünde Michael Fassbender'ın oynadığı ve kendi adını taşıyan film ile tekrar ön plana çıkan Steve Jobs, muazzam hayat hikayesi ile de pek çok insana rol model olmakta. Buraya kadar herşey normal. Asıl film bundan sonra başlıyor. Film hakkında Google'de araştırma yaptığınızda karşınıza komik bir sahne geliyor. 

Google hizmeti olan ve aramada karşımıza çıkan tanıtım kartı kısmında yaşanan bu komiklik halen daha mevcut.Steve Jobs'ın annesi Clara Hagopian Jobs'ı Google'da arama yaptığınızda bahsettiğimiz tanıtım kartında Fetullah Gülen'in fotoğrafı çıkmakta.

Clara Hagopian Jobs

Klasik bir hata olarak değilde bir trollük olarak algılamamız gerekiyor tabikide bunu. Kim yaptıysa ilginç olmuş gerçekten 🙂

Steve Jobs filmini izlemek isteyenler aşaıdaki videodan ulaşabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.