Menü

Tasarımcı Dostu Firefox Eklentileri

Tasarımcı Dostu Firefox EklentileriArkadaşlar bildiğiniz gibi gelişime en müsait tarayıcıların başında gelen firefox bize epey geniş bir yelpaze sunuyor eklentileri sayesinde . Bende şimdi kendimde kullandığım eklentileri paylaşmak istedim . Epey işinize yarayacak eklentiler mevcut .

Firefox’u tam manasıyla bir tasarım platformuna çevirerek tasarımlarınızda hem zamandan tasarruf edeceksiniz , hemde Büyüokay avantajlar sağlayacaksınız . Hemen Geçiyorum eklentileri sıralamaya .

1. web developer

Bu eklenti sayesinde bir web sayfasının bütün özelliklerine görerek ne nedir anlayabilir . istediğiniz özellikleri devre dışı bırakabilirsiniz . Çadequate amaçlı bir araç.

Buradan indirebilirsiniz .

2. Firebug

Tam manasıyla mükemmel bir araç . Sayfaları anlık düzenlemenize ve görmenize olanak sağlıyor. Bir sayfanın css düzenini değiştirdiğinizde hemen değişikliği görebiliyor olmanız eklentiyi mükemmel okayılıyor ve dimension mükemmel bir zaman kazandırıyor…

Buradan indirebilirsiniz .

3. Colorzilla

Renk Yakalayıcı bir araç . Örnegin bir sitede gördüğünüz rengin hemen colorzilla ile kodlarını ögrenebilir . tam bilgisine ulaşabilirsiniz .

Buradan İndirebilirsiniz .

four. MeasureIt

Herhangi bir Elementin boyutlarını ögrenmeniz için işinize yarayacak güzel bir araç

Buradan indirebilirsiniz .

Şimdilik kullandıklarım bu kadar Buldukça Ve keşfettikçe hemen sizede bildiririm  Bu arada her firefox eklentisini kurmanızı önermiyorum . Çünkü Firefox eklentilerini herkes geliştirebiliyor ve okayötü amaçlı yazılımlar , Solucanlar , Trojan içeren Firefox eklentileride var. Dikkatli olmanız gerekiyor .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.