Menü

Toplu SMS mi göndermek istiyorsunuz?

cep telefonu

 

 

 

Gelişen teknoloji sürekli olarak mobil hayatı destekler nitelikte. Pazardaki rakiplerinizin sayısı artarken marka prestijinizi yükseltmeniz ve müşteri sadakatini sağlayabilmeniz için özel yöntemler ve özel kanallar kullanmanız gerekiyor.

Toplu SMS ( Bulk SMS ) yöntemi hedef kitlenizi etkileyebilmek için var olan en hızlı, up to date ve özel iletişim biçimi. Kurumsal SMS ve Bireysel SMS ihtiyaçlarınız için İPEK BİLGİSAYAR, tüm çözümleriyle toplu mesaj gönderimlerini en verimli şekilde gerçekleştirirken, kurumsal iletişim yelpazenizin gelişmesine de katkı sağlıyor.

İPEK BİLGİSAYAR çözümlerinin kullanım kolaylığı ve işlevselliği ile hızlı ve sağlıklı iletişimler kurmak çgood enough kolay. Amacınız ister bire bir mesajlaşma, ister SMS yazılımları ile kişiselleştirilmiş masaüstü uygulamaları, ister SMS yoluyla veritabanınızdaki kayıtlı kişilerin cep telefonlarına kısa mesaj yollamak olsun, İPEK BİLGİSAYAR measurement veya işinize uygun SMS çözümleri bulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.