Menü

Ücretli Uygulamarın Ücretsiz Alternatifleri

Günümüzde birçok yazılım ücretli ve birçoğuda cep yakıyor. Dönemlik ya da nadir kullanımlar için bu programları satın almak istemeyebiliyoruz. Bu noktada ücretsiz olan alternatif yazılımlar devreye girmekte. Birçoğumuzun bildiği gibi bazı yazılımların fiyatı yüksek ve dolayısıyla almıyoruz. Korsan yazılımın içinde ise büyük ihtimalle virüs oluyor ve sistemimize zarar verebiliyor veya bilgilerimizi çalabiliyor. Bugün büyük programların ücretsiz alternatiflerini önerecek bir liste yapmak istedim. Umarım beğenirsiniz. Kendim kullanıyorum memnunum.

Bu yazımda daha çok tasarım ve grafik alanıyla ilgili ücretsiz yazılımları paylaşacağım. Bir sonraki yazım genel birçok kategoriyi içerecek.

Yazımın başında söylediğim gibi bu vermiş olduğum linkler ücretli programların ücretsiz kullanabileceğiniz alternatifleridir. Yine söylediğim gibi konu genel olarak tasarım ve grafik alanında kullanılan programlardan oluşmakta. Başka makalelerde görüşmek üzere.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.