Menü

Ücretsiz Photoshop Dersleri

Ücretsiz Photoshop Dersleri Ücretsiz photoshop dersleri,photosop kursu,photoshop eğitimi…

 Sitenin kuruluş amacını ve yaptığı ve yapacağı güzellikleri kendi yazısından okuyalım ve öğrenelim. Türkçe kaynak açısından güzel olmuş. Youtube kanalından takip etmeyi unutmayın.
Bu blogspotu kurmamda ki amacım sizlerle sade ve net bir anlatımla özelikle TÜRKÇE kaynağının az olduğu ; sıfırdan photoshop derslerine başlamak ve zamanla bunu ilerletmektir . Günümüz şartlarına bakıldığında görsellik hayatımızın her yerinde mevcuttur . Özellikle ülkemizde okuma merakı olmayan %85 lik bir kitle var iken . Görsellik hayatımızın her noktasına girmiş bulunmaktadır.

Bu gelişmeleri çoğumuz yakalamak istemekteyiz gerek iş hayatımız , gerek şahsi işlerimiz için görselliği gerekli bulmakta ve bu konuda en iyiye sahip olmayı hedeflemekteyiz . Benim hedeflediğim şey ise görsel işleme kabileyeti olan ,  düşünerek , tasarlayarak ortaya özgüvenli bir şekilde döküman çıkartabilen , araştırma ve gelişim odaklı bir kitle oluşturmak ve bu kitleyle bir arkadaşlık ortamı içerisinde bilgi alışverişinde bulunmak . 

Kendimden kısaca bahsetmem gerekirse yakın çevremden bloğuma giriş yapacak olan arkadaşlarım ve yakınlarım bilirler ki 2009 senesinden bu yana fotoğrafçılık ve grafik tasarımla uğraşmaktayım. Beğenen , beğenmeyen bir çok kişi var sağolsunlar. İşimi severek ve marjinalliği baz alarak yapmaktayım. Bilgi paylaşıldıkça çoğalır düşüncesindeyim . Bu spotblogu açtığım için meslektaşlarım tarafından olumsuz yönde yorumlar alacağımı bilmeme rağmen ; Düşüncem sabit ve sabit kalacaktır. Sizlerle bilgi paylaşımları yapacağım . 

Şu anlık hedefime gelirsek de ;  bir aylık süre zarfında motorsiklet videolarımında yer aldığı Youtube kanalımda 2 video paylaşarak Photoshop programının temel bilgileri ile girişini yapmak ve bilgi paylaşımına başlamak. Umarım photoshop ve görsel tasarıma ilgisi olan arkadaşlarımıza ufakta olsa yardımım dokunur.

İlginiz İçin Teşekkür Ederim   Sinan CELİLOĞLU

Yorumlar 5

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.