Menü

Youtube Şarkı Listesi İndirme

Youtube video indir,youtube mp3 indir,toplu video indir,toplu video indirme,youtube mp3 dowload,youtube video download,youtube mp3 toplu,indir,full indir,youtube çalma listesi indir,youtube mp3 dönüştürme,youtube mp3 dönüştürücü,youtube mp3 converter,youtube video converter…
Bugüne kadar birçok farklı yolla yotube videolarını indirdik. Kah mp3 olarak kah video olarak indirdik. Bu videoları browser üzerinden çeşitli converter ve download sitelerinden indirsekte uygulama üzerindende indirdik. Çalma listesinden video indirmek pek okadarda kolay olmuyordu. Canımızı sıkan işlemleri yani tek tek video linklerini alarak bu işlemi yapıyorduk. Ancak şimdi anlatacağım programcık sayesinde çalma listesini sorunsuz sıkıntısız hızlı bir şekilde indirmeyi anlatacağım.

YouTube tartışmasız dünyadaki en popüler video servisidir. Fakat milyonlarca yüklenmiş video bulunsada, YouTube toplu müzik yada klip indirmek için standart bir yol sunmuyor ve bunları tek tek indirmek gayet sıkıcı ve sinir bozucu olabilir. YouTube MP3 Çeviricimiz, kaç video olduğunun bir önemi olmaksızın tüm bir YouTube çalma listesini %100 otomatik ve sorunsuz şekilde indiriyor.

İşe öncelikle programı indirip kurmakla başlayalım.


Programın desteklediği siteler

-İndirmek istediğin YouTube çalma listesini belirle yada yenisini oluştur.
-Şimdi yapman gereken çalma listesi URL’sini kopyalamak. Tarayıcının adres çubuğuna sağ tıklayın ve uygun komutu seçin.

-Youtube MP3 Dönüştürücü çalıştırın ve URL’yi araç çubuğundaki butonu kullanarak URL’yi yapıştırın. Alternatif olarak URL’yi tarayıcınızdan tutup programa sürükleyebilirsiniz.

-YouTube MP3 Dönüştürücü videoyu otomatikmen çalma listesinin bir parçası olarak tanır ve iki seçenek sunar: sadece bu videoyu yada tüm çalma listesini indir. ”list” ikonu olan butona tıklayarak programa tüm videoları listeye eklemesini sağlayabilirsiniz.

-Şimdi YouTube kliplerini indirmeye hazırız! Hepsini başlat butonuna tıkla ve indirme listesindeki tüm videolar bilgisayarına MP3’e çevrilmiş halde kaydedilsin. İndirme listesine aynı zamanda başka videolar ve çalma listeside ekleyebilirsin. Unutmayın, indirme işlemi arkaplanda çalışmaya devam eder, yani diğer videolar YouTube’dan indirilirken siz yeni klipler eklemeye devam edebilirsiniz.

Yorumlar 9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.