Menü

Yurdum Komedisi ve Sansür

Resmi görenler buda ne böyle diyebilir.Evet bencede buda ne?

Haberin kaynağı Habertürk‘e ait.Böyle bir resmi neden koyduklarını bilmiyorum.Ya haberi nete koyan arkadaşımız çok komik bir insan ve canı sıkıldı böyle birşey yaptı yada bilemiyorum artık söyliyecek birşeyde bulamıyorum.İşin ilginç kısmı ciddi sandığım bir sitenin haber sitesinin böyle ciddi bir haberde gayriciddi bir tavırla haberi vermesi.Efendim haber şu ki; "Mersin’in Mut ilçesine bağlı Dere köyünde bir keçiye tecavüz ettiği belirlenen şahsa hayvanlara kötü muamele yaptığı için para cezası kesildi.
Dere köyünde Ferah Y.(37) isimli şahıs bir evin ağılında bulunan keçilerden birine tecavüz ederken ev sahibi tarafından fark edildi. Bunun üzerine karanlıkta kaçan Ferah Y., ağılda cep telefonunu düşürünce jandarma tarafından kimliği belirlenerek yakalandı.
Cumhuriyet Savcılığı’na sevk edilen Ferah Y.’ye, Çevre ve Orman Müdürlüğü ekipleri tarafından hayvanlara kötü muamele ettiği için 300 TL para cezası kesildi." Bunu yapan insanı dışlıyor ve Allah ıslah etsin diyorum.Son olarak: Resim komik ama 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.